در ملک‌آنلاین استخدام شوید

با پیوستن به تیم کارکنان شرکت ملک‌آنلاین، بهترین آینده را برای خود رقم بزنید

چرا کار در ملک‌آنلاین؟

یک سازمان معاملاتی

شرکتی که با اصول کامل یک سازمان حرفه‌ای پایه گذاری شده است. در این مجموعه گروهی از متخصصین حوزه‌های معاملات، بازاریابی، آی‌تی، حقوقی و... می‌کوشند تا خدمات نوینی را در حوزه معاملات املاک به مشتریان ارائه دهند. ما در تلاش برای خلق تجربه‌ای جدید از فرایند صفر تا صد معاملات املاک هستیم.

محیط کاری بی نظیر!

ما متعقدیم زمانی این سازمان توانمند خواهد بود که همکاران توانمندی و پرانگیزه داشته باشیم. برای تحقق این مهم فضای کاری کم نظیری را برای همکاران خود فراهم کرده ایم. واحد منابع انسانی قدرتمند همواره در تلاش هستند که همکارانی شاد، پرانرژی و خلاق داشته باشیم. همکارانی که بی دغدغه برای رشد خود و سازمان تلاش کنند.

برای بلندپروازان!

اگر به دنبال جایی هستید که به شما فضا برای رشد داده شود تا بهترین خودتان باشید و عاشق انجام کارهای بزرگ هستید، ما در ملک آنلاین دقیقا به حضور شما احتیاج داریم. افرادی می جنگند تا چیزی جدید بسازند، تجربه ای خاص برای مشتریان رقم بزند و در نهایت خودشتان رشد کنند و شرکت را رشد بدهند!

می‌کوشیم بهترین باشیم

ما در ملک آنلاین باور عمیقی به انجام اصولی همه کارها داریم. از این رو سازمانی ایجاد کرده ایم که تمام اجزای آن می کوشند تا با جدیدترین متدهای علمی و با بالاترین کیفیت کار را پیش ببرند. به تخصص اهمیت بالایی می دهیم و هر کار را به متخصص آن می سپاریم و یا متخصص آن کار را پرورش می دهیم!

شکوفایی استعدادها

در این مجموعه ما جدیدترین متدهای روانشناسی سازمانی را به خدمت گرفته ایم تا استعدادهای همکاران خود را کشف و به رشد و شکوفایی آنها کمک کنیم. همچنین با آموزش های حرفه ای مسیر رشد را برای همکاران خود هموار می کنیم. به بیان ساده تر اینجا رشد کردن و رسیدن به موفقیت اجباری است!

دقیق در انتخاب

موقعیت های شغلی شرکت بسیار متنوع است و هر کدام شرایط خاص خود را دارد. برخی به تخصص و مهارت خاصی احتیاج دارند، برخی به میزان تجربیات اجرایی بالا و برخی نیز صرفا به ویژگی های شخصیتی، استعداد و انگیزه فرد. به هر روی برای هر موقعیت شغلی ارزیابی بسیار دقیق انجام می شود.

موقعیت‌های شغلی در ملک‌آنلاین

کارشناس معاملات املاک

فعالیت های اصلی شما به صورت خلاصه شامل پیدا کردن واحدهای آماده فروش، اجاره یا بازسازی و سپس برقراری ارتباط موثر با مالک، کارشناسی اولیه ملک، پیدا کردن متقاضی مناسب برای ملک، تنظیم وقت جلسه بین دو طرف پس از بررسی کامل خواسته ها و شرایط طرفین و تطابق آنها با هم و در نهایت برگزاری جلسه نشست با حضور مدیر قرارداد شرکت خواهد بود. در این موقعیت شغلی در صورتی که از انگیزه بالا، پشتکار، روابط عمومی خوب و فن بیان برخوردار هستید می توانید روی آموزش تخصصی ما حساب باز کنید.

برنامه نویس

شما به عنوان برنامه نویس باید به یکی از زبان های برنامه نویسی مورد نیاز شرکت تسلط کامل داشته باشید و تجربه کافی کار در تیم های برنامه نویسی و توانایی تجزیه و تحلیل و رفع مسئله و همچنی کار و تعامل تیمی را دارا باشید.

مدیر مالی

از شما به عنوان یک مدیر مالی انتظار می رود تا مدیریت بر منابع و مصارف شرکت را در دستور کار خود قرار داده و به دنبال افزایش سود شرکت و افزایش ثروت سهامداران باشید. همچنین گزارشات مالی را تهیه، فعالیت های سرمایه گذاری را هدایت کرده و استراتژی های مالی را در جهت تحقق اهداف بلندمدت سازمان توسعه دهید. به علاوه به عنوان یک مدیر انتظار تسلط بر مباحث پایه مدیریت در جهت هدایت تیم مالی شرکت انتظار می رود.

حسابدار

شما به عنوان حسابدار مسئول فرایند جمع آوری، طبقه بندی، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارش های مالی و صورت های حسابداری خواهید بود. در این موقعیت شغلی نیاز است که شما بر استانداردهای حسابداری، قانون مالیاتی و تجارت، روش های تامین مالی و ارزیابی اقتصادی کلیه پروژه های سازمان تسلط داشته باشید و همچنین با نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون نیز بتوانید به خوبی کار کنید.

مدیر مارکتینگ

شما به عنوان مدیر مارکتینگ ابتدا باید با تحقیقات بازاریابی شناخت کامل از مصرف کننده هدف، رقبا، خود سازمان و شرایط بازار بدست آورید و سپس با استفاده از آن، خدمات شرکت را برای موفقیت در بازار توسعه دهید و با طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین خدمات را به مخاطبان معرفی کرده و آنها را به سمت دریافت خدمات سوق دهید. همچنین نیاز است که به عنوان یک مدیر، دانش و مهارت های پایه مدیریت را در جهت رهبری تاثیرگذار تیم خود داشته باشید.

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

شما به عنوان یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ باید به مفاهیم پایه مارکتینگ مسلط باشید و توانایی استفاده حداکثری از وب سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی را در جهت جذب مشتریان جدید، افزایش فروش و در نهایت توسعه برند سازمان داشته باشید. در این راستا شما نیاز است با تسلط کامل به ابزارهای بازاریابی دیجیتال در حوزه فعالیت خود داشته باشید. در این شغل شما باید قدرت تجزیه و تحلیل اطلاعات و بهینه سازی مداوم فرایندها را داشته باشید و همچنین دانش دیجیتال خود را کاملا به روز نگهدارید.

مسئول دفتر

شما مسئول کلیه هماهنگی ها و تهیه و تنظیمات اوقات، برنامه ها، ملاقات ها، جلسات و سفرهای مدیرعامل و هیات مدیره خواهید بود. شما همچنین وظیفه پاسخگویی مناسب به تماس های دفتر و مراجعین حضوری و مستندسازی اطلاعات را نیز دارید. شما باید توان ایجاد ارتباط موثر با افراد مختلف داخل و بیرون از سازمان را به همراه فن بیان و ارائه مطلب خوب داشته باشید.

طراح گرافیست

از شما به عنوان یک گرافیست انتظار می رود تا طرح های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین شرکت را طراحی کنید. برای این جایگاه شغلی نیاز است که به نرم افزارهای Photoshop ، Ilustrator یا Corel Rive تسلط کافی داشته باشید. همچنین برای خلق طرح های موفق و اثربخش علاوه بر تجربه مناسب و خلاقیت بالا، نیازمند تعامل خوب با واحد مارکتینگ و درک کامل نیازهای گرافیکی کمپین های تبلیغاتی هستید تا چیزی خلق کنید در که در مسیر مارکتینگ بتواند به بهترین بازدهی دست یابد.

کارشناس آموزش

از شما به عنوان کارشناس آموزش انتظار می رود تا وظیفه برنامه ریزی و مسئولیت اجرای تمامی فرایندهای آموزشی سازمان را به عهده بگیرید. شما باید براساس نیازسنجی دقیق، دوره های آموزشی مورد نیاز را شناسایی کنید. طرح درس، محتوای مورد نیاز و روش آموزش هر دوره را نیز با همیاری کمیته علمی طراحی کنید. با توجه فرایندهای خاص فعالیت کارکنان این سازمان مدل آموزشی ترکیبی ویدیویی و حضوری در نظر گرفته است. از این رو نیاز است با روند تولید محتوای ویدیویی آشنا باشید و توانایی ارزیابی اثربخشی آموزش ها و بهینه سازی مداوم آن را داشته باشید.

به بالای صفحه بردن